Anasayfa » Uni Sorb Yağ Emici Tanecikler

Uni Sorb Yağ Emici Tanecikler


Uni Sorb

Uni Sorb Yağ Emici Tanecikler
Uni Sorb
Uni Sorb Yağ Emici Tanecikler
Uni Sorb Yağ Emici Tanecikler

Yağ Emici Tanecikler, mineral bazlı, küçük granüllerden oluşmaktadır. Çok hızlı ve güvenli bir şekilde her çeşit sıvıyı ve yağı absorbe eder, ince bir tabaka halinde yağı emen Uni Sorb bir müddet sonra süprülür ve yağ yüzeyden temizlenir. Kokusuzdur, kullanımı ekonomiktir.
Kokusuz ve Zehirsiz
Sentetik katkılar içermeyen, tamamen mineral bazlı bir üründür. İnsan, hayvan, çevre ve yer altı suları için tehlike oluşturmaz. Çok çabuk etki eder ve endüstride yağ, gres, benzin, asid, kimyasal vb. her türlü likidin kullanıldığı veya depolandığı her yerde kullanılabilir. Sıvılar içinde çözünmez ve çamurlaşmaz.
Bio-Chem Uni- Sorb, kuvvetli emici olma özelliğinden dolayı, kirli yüzeye yayıldıktan hemen sonra sıvıyı içinde hapseder, kayma, düşme riskini ortadan kaldırır.
Yanmaz, Alev almaz
Yangın tehlikesi yoktur. Tozmaz, rüzgar veya hava akımlarından etkilenmez, yüzeyde kalır. Kuru kaldığı müddetçe raf ömrü sınırsızdır.
Sertifikaları
Staatliches Materialprüfungsamt Nordrhein – Westfalen, Certificate No. 32 0355 086 Hygiene Institut des Ruhrgebietes Gelsenkirchen Dir. –Tgb. Nr. P 3319/ 86
Kullanımı Kolay
İnce bir tabaka halinde sıvı dökülmüş yüzeye serilir. Sıvıyı emen Uni Sorb, ortamdan uzaklaştırılır. Gerekirse işlem tekrar edilir. Her türlü yüzeyde kullanılabilir; beton, ahşap, sentetik, metal vs…

Başa dön